přeskočit k navigaci

FIREWALL HOSTING:

Firewall příští generace - nacenění je individuální dle požadavků klienta

Cyberriminálci nadále vyvíjejí automatizované a sofistikované útoky proti organizacím, ohrožují základy cloudu a digitální transformace, které jsou zásadní pro efektivní obchodní operace.

Firewally nové generace FortiGate (NGFW), které získaly ocenění, poskytují vysoce výkonnou vícenásobnou ověřenou bezpečnost a přehlednou viditelnost pro end-to-end ochranu v celé podnikové síti. Naše účelové bezpečnostní procesory (SPU) poskytují škálovatelný výkon a velmi nízkou latenci pro pokročilé bezpečnostní funkce. Naše bezpečnostní služby od společnosti FortiGuard Labs poskytují průběžnou aktualizaci informací o hrozbách a automatizované zmírňování, které chrání organizace před pokročilými kybernetickými útoky.

FortiGate NGFW snižují složitost a snižují celkové náklady na vlastnictví spolu s podporou škálovatelných nasazení na hraně sítě, datovém centru, interních segmentech a distribuovaných pobočkách.

FortiGates jsou jádrem Fortinet Security Fabric, chránící před známými a neznámými útoky, které zajišťují síťovou bezpečnost na celém útočném perimetru.
 

Fortinet Security Fabric
 


FortiGate Next-Generation Firewall obsahuje:
 

ikona zaškrtnutí
 

Víceúrovňový bezpečnostní přístup pro komplexní ochranu proti pokročilým hrozbám a prevenci jakéhokoli jediného bodu, který by v síti představoval zranitelnost

vysoce výkonná ikona
 

Technologie inovativního bezpečnostního procesoru (SPU) pro vysoce výkonné bezpečnostní služby aplikačních vrstev (NGFW, inspekce SSL a ochrana před hrozbami)

ikona viditelnosti
 

Nejrychlejší inspekční server SSL v průmyslu, který pomáhá chránit před skrytými malwaremi v šifrovaném provozu

ikona špičkové rychlosti
 

Nezávislé ověření třetí strany prokazující špičkovou efektivitu a nejlepší cenovou výkonnost

ikona podpory platformy
 

Jednoduchá jednotná propojená správa pro zjednodušení nasazení a umožnění konzistentních bezpečnostních zásad s granulovaným ovládáním a viditelností v celé síti

 
Uživatelský portál


Zapomenuté heslo

 
Podnikové vzdělávání

Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program Zaměstnanost

Projekt „Podnikové vzdělávání Netair, s.r.o."
reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004365 je spolufinancovaný Evropskou unií.

 
 
 
NETAIR, s.r.o.

NETAIR, s.r.o.
Jablonec nad Jizerou 299
512 43 Jablonec nad Jizerou

IČ: 27496139
DIČ: CZ27496139

email: mail@netair.cz
voip: +420 488 572 050
mobil: +420 604 553 444


 

Copyright © 1994 - 2023 - NETAIR, s.r.o. - Internet Service Provider - Všechna práva vyhrazenakontakty objednávka technická podpora

 
 

NetAir