Lednové promokanály

Všem uživatelům přinášíme tři promokanály. Tentokrát se jedná o stanice Discovery, Epic Drama, BBC Earth. Na své si tak přijdou zejména milovníci dokumentů, filmů a dobových seriálů.

Programové tipy

Tipy na pořady z promokanálů najdou uživatelé na domovské obrazovce v televizních aplikacích a v sekci TV tipy na webu.

Discovery nabízí například dokumentární sérii Zahrada: Komunita, nebo sekta?. V té záhadná komunita žijící mimo civilizační sítě, která se na TikToku stala virální kvůli tomu, že byla označena za sektu, poprvé nechává televizní kamery nakouknout do svého světa.

Na oblíbeném filmovém kanálu Epic Drama najdou sledující  v lednu nový seriál Továrna na panenky. Ten nabízí strhující příběh o tom, co se stane, když se žena odváží vzít si to, co chce, ve světě, který by ji raději zabil, než aby jí to dovolil.

Z programu BBC Earth vybíráme Zmrazte strach s Wimem Hofem – šestidílnou sérii, ve které extrémní sportovec Wim Hof předvede při řadě jedinečných úkolů osmi celebritám, jak dovede chlad změnit navždy jejich životy a pomoci jim překonat strach.

Pro fanoušky dokumentů o přírodě doporučujeme sérii Velké malé cesty, která zachycuje skutečná dobrodružství šesti drobných zvířat při jejich cestě do neznáma – napříč deštnými pralesy, horami a mokřinami.

Změny v programové skladbě

Od ledna nově zařazujeme prémiovou dokumentární stanici BBC Earth. Tento měsíc ji budou mít dostupnou všichni uživatelé, poté zůstane v balíčcích Max, Maxi, Maximální, Dokumentární a Mých 7.

Distributor stanice Lounge TV neplánovaně ukončil ke konci roku vysílání. Kanál tedy nebude v naší službě nadále k dispozici.